Argan Skin Renew


skinrenew_c

24 saat boyunca ciltte hidrasyonu geliştirdiği ve nem kaybını azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Anında  %80 oranında nemin artmasını sağlar.

  1. Cilde yüksek seviyede nem takviyesi sağlar.
  2. Ciltte hücresel yoğunluğu artırır, su ve nem kaybını engeller.
  3. Cildi sıkılaştırır, çizgilerin görünümünü azaltır.
  4. Ciltteki kolajen üretimini teşvik eder ve kolajen kırılmasını azaltır.
  5. Lazer ve/veya enjeksiyon uygulamaları sonrasında oluşan aşırı kuruluğun azalmasına yardımcı olur ve cilt bariyerini onarır.
  6. Yorgun, hasara ve irritasyona uğramış cildi tamir eder.
  7. Tüm cilt tonunu düzenler.

Argan yağı: İçerisinde yüksek miktarda omega-6, esansiyel yağ asitleri ve güçlü bir antioksidant olan  E vitamini ihtiva eder. Bu özellikler argan yağını etkili bir (anti- ageing) yaşlanma geciktirici kılar.  Kolajen kırılmasını azaltır, cildin nem ve koruma sağlayan hidro-lipid tabakasını yeniler, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Rose of Jericho (Havvaanaeli) ekstraktı: Etkili bir yaşlanma geciktiricidir. Erken yaşlanmanın bilinen bir nedeni olan oksidatif stresi önler ve onarır. Cilde su tutma özelliğini geri kazandırır.

Frankincense oil (Akgünlük yağı): Cildi canlandırır ve daha düzgün bir cilt tonu sağlar. Akgünlük iyileştirme ve cilt hücresi rejenerasyonu (yenileme) özellikleri ile ünlüdür.

Zencefil ve bisabololden patentli tahriş giderici formül: Bisabolol ve zencefil ekstraktları içeren bu formülün kırmızılığı ve tahriş reaksiyonlarının olumsuz etkilerini azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Patentli bu formül, enflamasyon ve kırmızılığa neden olan moleküller üzerinde etkili inhibitörlerini sağlar.

Nourish Argan Skin Renew ürünümüzün bu yıl ki “The Anti Ageing Beauty Bible”ın kazananı olduğunu anons etmekten dolayı çok heyecanlı ve gururluyuz.

“The Anti Ageing Beauty Bible” kapsamında yaklaşık 7000 bin kişi (35 yaş üstü) en etkili ve zamana meydan okuyan anti-ageing ürününü bulmak için, özenle ve titizlikle her bir ürünü deneyerek test etti. The Beauty Bible ürün denemeleri her yıl dünya çapında bilinen ve bağımsız olarak yapılan en kapsamlı ve en büyük ürün denemeleri olarak hatırı sayılır saygın bir yere sahiptir.

KULLANIM TALİMATI:

İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta cildinize sürün, hafifçe masaj yaparak yüz ve boyun bölgenize az miktarda uygulayın.