Argan Skin Rescue


skinrescue_c

Argan Skin Rescue içerisinde yüksek miktarda omega-6, esansiyel yağ asitleri, C vitamini ve güçlü bir antioksidant olan E vitamini ihtiva eder.

  1. Kolajen üretiminin artışını sağlar.
  2. Cildin esnekliğini geri kazandırır.
  3. Cildin kalitesini artırır ve kırışıklık oluşumu ile savaşır.
  4. Cildin hidro-lipit tabakasını onarır, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.
  5. Cildin lipit (yağ) bariyerlerini güçlendirerek dehidrasyonu engeller.
  6. Laser, kök hücre tedavisi, botoks, dolgu uygulamaları öncesinde ve sonrasında kullanılması durumunda yapılan bu işlemlerin etkinlik süresini uzatır.
  7. Laser destekli gençleştirme tedavileri öncesinde düzenli kullanım cilt kalitesi artırır ve iyileştirir, yapılan tedaviden daha mükemmel bir sonuç alınmasına yardımcı olur.
  8. Lazer ve enjeksiyon uygulamaları sonrası oluşan kızarıklık ve ciltteki tahriş hissinin azalmasına yardımcı olur.
  9. Güneş lekelerinin, akne ve yara izlerinin azalmasına yardımcı olur.
  10. Makyaj öncesi cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, ipeksi bir yumuşaklık ve canlılık verir.

Argan yağı: İçerisinde yüksek miktarda omega-6, esansiyel yağ asitleri ve güçlü bir antioksidant olan E vitamini ihtiva eder. Bu özellikler argan yağını etkili bir (anti- ageing) yaşlanma geciktirici kılar.  Kolajen kırılmasını azaltır, cildin nem ve koruma sağlayan hidro-lipid tabakasını yeniler, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Portakal kabuğu yağı: Güçlü bir C vitamini kaynağıdır. Güneş hasarlarını minimize eder, kolajen ve elastin sentezini teşvik eder.

Zencefil kökü: Yaşlılık lekelerini giderir. Güçlü bir antioksidandır, cildi serbest radikalllere ve çevresel faktörlere karşı korur.

Zencefil ve bisabololden patentli tahriş giderici formül: Bisabolol ve zencefil ekstraktları içeren bu formülün kırmızılığı ve tahriş reaksiyonlarının olumsuz etkilerini azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Patentli bu formül, enflamasyon ve kırmızılığa neden olan moleküller üzerinde etkili inhibitörlerini sağlar.

KULLANIM TALİMATI:

İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta cildinize sürün ve parmağınızın ucuna küçük bir damla alarak parmak uçlarınızla cilde nazikçe dairesel hareketlerle uygulayın. Tam fayda sağlaması amacıyla ürünün cilt tarafından emilmesi için birkaç dakika verin.

Yorum:

Şu ana kadar karşımıza çıkan en iyi organik ürünlerden biri!