Hakkımızda

ELP Sağlık Ürünleri, alanında lider, kalitelisi ve etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış kişisel bakım markalarını, Türkiye piyasasında tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen ithalatçı firmadır.
ELP Sağlık Ürünlerinin bilgi düzeyi yüksek Doktor ve Uzmanlardan oluşan ekibi yüksek hizmet anlayışını benimsemiştir.
İthalatını gerçekleştirdiği Nourish Cilt Bakım ve Tedavi Serisi Ürünlerini Eczaneler, Estetik Cerrrahi Merkezleri, Pilates Merkezleri aracılığı ile tüketicilere ulaştırmaktadır.
Bir İngiliz markası olan Nourish Cilt Bakım ve Tedavi Serisinin tüm ürünleri Londra’da olan ve Soil Association Organic sertifikalı Nourish üretim tesislerinde üretilmektedir.
Tüm Nourish Serisi Ürünleri Organik ,Vegan ve Hayvan Dostu (Cruelty free) Sertifikalarına sahiptir.

“Nourish olarak son teknolojiyi,bilimsel yenilikler ve cildin işleyiş mekanizması ile birleştirdik. Ürünlerimiz geliştirirken kullandiğimiz bileşenlerde insan sağlığına ve çevre bilincine en üst derecede önem verdik. Bu da insanların sevdiği ve güvenle kullanımında devamlılık gösterdiği, adeta vazgeçemediği, etkinlik derecesi yüksek ürünler yaratmamıza fırsat sundu” Dr Pauline Hill

Nourish Markası , tıpkı organik gıdalar gibi etkili ve organik cilt bakımının şu an olduğundan daha fazla insanın hakkı olduğu inancından doğmuştur.
Hem etkililik derecesi yüksek, hem de ulaşılabilir ürünler üretmek, Nourish serisinin öncelikli amaçlarından biridir.
Nourish Cilt Bakım ve Tedavi Serisi, Dr Pauline Hill tarafından formulize edilmişti. İngilterede yayınlana en iyi top 10 cilt bakımı expert’i Listesinde de yer alan Dr Pauline Hill, 20 yılı aşkın sektördeki tecrübesi ile bir çok yayınlanmış klinik araştırmaya imzan atmıştır.Kingston üniversitesinde 2006 yılında ders vermiştir yine Kingston üniversitesinde araştırma programı düzenlemiştir ve yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.