Nourish Argan ve Karalahana Yaşlanma Geciktirici El Kremi


handcream_c

 • İçerisindeki biyopeptitler cilt yapısını destekler, el üstündeki ince çizgileri azaltır, istenmeyen pigmentasyon oluşumunu minimuma indirir ve düzeltir.
 • Cilt dokusunu iyileştirir ve güzelleştirir.
 • İrritasyona uğramış ve yorgun elleri yatıştırır.
 • Ellerinizi nemlendirir ve besler, çevresel faktörlere karşı korur.

Nourish Argan ve Karalahana El Kreminin İçerdiği Biyoaktifler ve Görevleri:

 1. Karalahana ekstraktı: Cilt elastikiyetini korumak, iyileştirmek, kırışıklık ve kırmızılık görünümünü azaltmak için formüle edilmiştir.
 1. Argan Yağı: Cilt için gerekli E vitaminini sağlar, kolajen kırılmasını azaltır, kırışıklık görünümünü minimize eder ve cildin nem seviyesini korur.
 1. Dekstran ve Kaproil Tetrapa-Peptid-3: Biyomimetik bir peptiddir, cildin dermal-epidermal birleşme yerinin ana bileşenlerini artırır, ince çizgilerin görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.  Kaproil tetra-peptid-3 ciltteki fibronektini artırır, lamininleri korur (dermisin epidermise bağlı kalmasını sağlamada önemli).  Hücresel seviyede etkili olan kaproil tetrapeptid-3 yaşlanmanın erken belirtilerini önlemek için cildin doğal onarım sürecini desteklemeye yardımcı olur.

# Yapılan klinik deney bu içerik maddesinin ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde 28 günde yüksek miktarda azalma sağladığını göstermiştir.

 1. Hücresel yenilenme ve immün sistemin canlanması için formüle edilmiş sorbitol ve maya ekstaktı: Sorbitol ve Maya ekstraktı bölgesel olarak uygulandığında cildin doğal savunmasını güçlendirir ve kırmızılığı azaltırken cildi UV ışını maruziyetinin zararlı etkilerine karşı korur.

# Bu içerik maddesi ile yapılan klinik test sonucunda, cilt elastikiyetinde ve tonunda 28 gün içinde %79 iyileşme ile cildin %88 daha yumuşak olduğu gözlemlenmiştir.

 1. Havvaanaeli, aljin ve sodyum hiyalüronat: Cilt için hidrasyon destek sistemleri sağlar.
 1. E, C ve A vitaminleri: Bu vitaminlerin antioksidan, kolajen destekleyici faydaları vardır.
 1. Organik Akgünlük, Sicilya Portakal Çiçeği Esansı ve Mürrüsafi Yağı: Cildi düzeltici, iyileştirici ve dinlendirici faydaları bulunur.

KULLANIM TALİMATI:

Yavaşça masaj yaparak el ve parmaklarınızın üzerine sürün. İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta cildinize uygulayın.