Nourish Kale Biyomimetic Anti-Ageing Göz Kremi


antiageing_c

 • Patentli karalahana cildin esnekliğini korumak, kırışıklıkları önlemek ve koyu halkaların görünümünü azaltmak için faaliyet gösterir.
 • Aktif biyomimetik peptidler canlanmış dinç bir görünüm için cildi nemlendirir ve sıkılaştırır.
 • Yaşa meydan okuyan peptidler ve doğal aktifler ince çizgileri, kırışıklıkları ve renk bozulmasını azaltır.
 • İçerisindeki zengin vitaminler göz çevresindeki hassas cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve korur.

Nourish Revital Göz Kreminin İçerdiği Biyoaktifler ve Görevleri:

 1. Karalahana ekstraktı: İyileşme ve şişkinliğin azalmasını desteklerken cilt elastikiyetini korur, kırışıklık ve kırmızılık görünümünü azaltır. Karalahana, koyu halkaları hedef alan önemli                  K vitaminini yüksek derecede içerir.
 2. Dekstran ve Kaproil Tetrapa-Peptid-3:  Biyomimetik bir peptiddir, dermal-epidermal birleşme yerinin ana bileşenlerini artırır ve ince çizgilerin görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.  Kaproil tetrapeptid-3 ciltteki fibronektini artırır, lamininleri korur (dermisin epidermise bağlı kalmasını sağlamada önemli).  Hücresel seviyede etkili olan kaproil tetrapeptid-3 yaşlanmanın erken belirtilerini önlemek için cildin doğal onarım sürecini desteklemeye yardımcı olur.

# Klinik test bu içerik maddesinin ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde 28 günde üstün azalma sağladığını göstermiştir.

 1. Hücresel yenilenme ve immün sistemin canlanması için formüle edilmiş sorbitol ve maya ekstaktı: Sorbitol ve Maya ekstraktı bölgesel olarak uygulandığında cildin doğal savunmasını güçlendirir ve kırmızılığı azaltırken cildi UV ışını maruziyetinin zararlı etkilerine karşı korur.

Bu içerik maddesi ile yapılan klinik test cilt elastikiyetinde ve tonunda 28 gün içinde %79 iyileşme ile cildin %88 daha yumuşak göründüğünü göstermiştir.

 1. Argan yağı: Cilde önemli E vitamini sağlar ve kolajen kırılmasını ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
 2. Aristotelia chilensis (Şili’de yetişen maqiu berry)  ekstraktı: Cilde antioksidanlar sağlar ve cildi çevresel hasara karşı korur.
 3. Hint baklası biyofermenti: Cilt için optik parlaklaştırıcı görevi görür, kırmızılığı azaltır böylece cilt daha parlak ve göz alıcı görünür.
 4. Havvaanaeli, aljin ve sodyum hiyalüronat: Hidrasyon destek sistemi sağlar.
 1. Palmitoil tripeptid-5: Protein üretimini teşvik eder. Palmitoil tripeptid’in kırışıklıkların görünümünü iyileştirdiği ve hasar görmüş cildi onardığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

KULLANIM TALİMATI:

Küçük bir damla alın, göz çevrenize hafif dokunuşlarla uygulayın.

Yorum:

Nourish Kale Biomimetic Anti-Ageing göz kremine âşık olduk! Nourish biyo çözünür (biodegradable) ve yüksek kalitede organik tarımdan gelen doğal bitki özleri kullanıyor. Etik kaynaklar kullanarak ortaya çıkarılan ürünler tamamen VEGAN.